O nas


Agencja Interaktywna Adssem powstała z pasji i wielu lat doświadczeń w obszarze reklamy internetowej. Właścicielem agencji jest Kuba Kucharski, od wielu lat związany z marketingiem internetowym. Współpracował m.in. z Zespołem Agencyjnym GOOGLE, gdzie jako Senior Agency Development Manager odpowiadał za rozwój agencji marketingowych w obszarze Google Ads. Więcej informacji o Kubie Kucharskim znajdziecie Państwo pod adresem: www.kubakucharski.pl 

Co nas wyróżnia?

100% Skuteczność – dokładamy wszelkich starań aby każda realizowana przez nas kampania była dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości. Każdy projekt, który dla Ciebie wykonamy będzie zawsze odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

100% Indywidualne Podejście – bez Ciebie nie moglibyśmy robić tego co sprawia nam największą przyjemność! Dlatego przekonasz się jak bardzo Cię cenimy!

100% Bezpieczeństwo – wiemy jak wiele Twój biznes znaczy dla Ciebie! Z nami możesz być pewny, że Twoje standardy bezpieczeństwa nigdy nie zostaną naruszone. Gwarantujemy przejrzyste zasady współpracy na każdym etapie.

100% Profesjonalizm – nasze doświadczenie zdobywaliśmy w Polsce oraz za granicą. Możesz liczyć na naszą pomoc i fachowe doradztwo na każdym etapie Twojego biznesu!